image
image
* * * * *
image image image image image

Novinky Správy na stránku Slovenský pohár - postupujeme medzi najlepších štyroch

Zápas s Trnavou by sa dal hodnotiť až do stavu 3:0 z nášho pohľadu ako celkom dobre zvládnutý. Góly strieľali Bagin po prihrávke Paštrnáka (05:13), Šporánek po nahrávke Bahnu (08:07) a Bahna, ktorého pred bránkou našiel Rafaj. Rozhodcovia pripustili tvrdé súboje, ktoré však hráči postupom času prestávali zvládať nevediac, čo si môžu dovoliť a čo nie, z čoho vznikala na ihrisku zbytočná nervozita. Najmä za stavu 2:0, kde neposdúdili dva či tri súboje ako nedovolené, problematickú situáciu, keď viacerí hráči videli loptu už za bránkovou čiarou ako gól neuznali, hranie brankára hostí na hrane bránkoviska pustili a vzápätí sme zvyšovali na 3:0, čo na psychickej pohode niektorých hráčov nepridalo. Po tomto góle začala hra oboch mužstiev upadať, hráči boli nekoncentrovaní. Situáciu na ihrisku mohol ukludniť štvrtý gól v sieti Mimy, ktorí strelil Bahna po Emrichovej prihrávke, no polčas sme zavŕšilli nepozornosťou a inkasovali sme gól z tenisky Kunku minútu pred klaksónom.
V druhom polčase bola hra rozháraná a chaotická. Zápas sa zmenil na množstvo osobných súbojov a zápas dohrávali oba tímy s piatimi akumulovanými chybami. Po piatom góle Cintulu - asistencia Bagin v 27:01 min začala hrať Mima bez brankára, no nič nepredviedla. Nebyť výletu Herka ďaleko z bránky asi by Zorád za pomoci Emricha nezaznamenal druhý gól v našej sieti. Herko svoju chybu napravil v 36:22 min, keď našiel pred bránkou Mimy dvojicu Török - Rafaj a prv manovaný pečatil skóre zápasu. Z hry nášho súpera panoval pocit, ako keby Trnavčania ani nechceli vyhrať. Nám sa podarilo streliť pekné góly po spolupráci viacerých hráčov, škoda, že zápas nedohral pre zranenie Bahna. Do záverečného turnaja Slovesnkého pohára, ktorý bude na prelome apríla a mája v Púchove, bude snáď v poriadku.
Hrali sme v zostave Herko (Paták) - Emrich, Bagin, Cintula, Paštrnák - Bahna , Rafaj, Šporánek, Török - Ciprys.
Zostrih zápasu je znovu na Youtube, pozrieť si ho môžete - TUTOK.